Keresés ebben a blogban
Nagy örömömre szolgál, hogy itt vagy. Filozófiám:" Amit eszel az leszel". Egészséges, egyszerű,gyors, finom ételek készítése. A sütéssel főzéssel teljesen a jelenben vagyok. A most hatalmában. Számomra a sütés Meditáció is egyben. Lélekből sütök és főzök. Minden étel recept általam többször elkészített és kedvelt a családom és vendégeim körében. Jó étvágyat! Buon Apetito! Mahlzeit! (Copyright for Business )
Bejegyzések
igazi könnyű édesség címkéjű bejegyzések megjelenítése
Édesség/reform golyócskák cukor nélkül
- Link lekérése
- X
- Más alkalmazások
Fekete erdő torta a klasszikus ahogy én készítem
- Link lekérése
- X
- Más alkalmazások